Laste talve võlumaa

Maagiat täis talve võlumaa peredele ja lastele

28. detsember 2023

 

 

Ühinege meiega imedemaal, mis pärit otsekui Disney muinasjutust ja kogege jõulude võlu Pädaste Mõisas Muhu saarel! Ideaalne kingitus kallile lapsele või lapselapsele.

Lustlik punase kuuega mees on Pädaste Mõisas kohal, et jagada pühaderõõmu, kuulata teie soove ja kinkida maiustusi. Jõulumees sütitab sära nii suurte kui väikeste silmades.

Saanisõit hobusega kulgeb läbi saare lumise maastiku, lubades nautida looduse ilu ja ehk märgata ka mõnda metslooma. Mõisa karvased sõbrad ootavad pikisilmi teie külastust ning leivakääru: nende toitmine jääb kindlasti pikaks ajaks meelde.

Lõbutsege merejääl liuväljal ning looge vahvaid mälestusi. Jääkarussellil keerlemine on tõeliselt erakordne ja unustamatu talvine tegevus.

Kogege ajaloolise mõisa võlu, kus iga nurk on kaunistatud pühadehõnguga, luues nii koduse tunde. Nautige maitsvat jõulusööki, mille on valmistanud meie peakokk, kasutades parimaid kohalikke ja hooajalisi koostisosi. Meisterdage kauneid jõuluküpsiseid meie osavate pagarite juhendamisel – päeva magusaim osa.

Tundke end kamina ees mõnusalt koos aurava kakaotassiga, meenutage praksuva tule ees päeva erilisi hetki. Meiepoolse kingitusena saate oma siinviibimise ajal nautida vahvaid üllatusi, mis toovad veelgi rohkem pühaderõõmu.

Broneerige kohe ja muutke need jõulud oma lastele erakordseks! Jagage seda elamust lähedastega ja looge südamlikud mälestused Pädaste Mõisas. Kohad on piiratud – tee broneering juba täna!

 

Pakkumine

  • 1 öö majutust, hind 478 EUR on majutusega kaks inimest toas
  • Kuni 2-aastastele lastele on Talve võlumaa tegevused tasuta
  • 3-14-aastastele lastele on Talve võlumaa tegevused hinnaga 50 EUR lapse kohta
  • Täiskasvanule on Talve võlumaa tegevused hinnaga 50 EUR
  • Laste-stiilis Põhjala Saarte köögist inspireeritud 3-käiguline buffet-õhtusöök 28. detsembril on hinnaga 70 EUR inimese kohta

 

Broneerimistingimused

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.