Täiskuu Pädaste lahel koos Helin-Mari Arderiga

Täiskuuõhtusöök restoranis Alexander ning pidu tähistaeva all Armastuse saarel

Reede, 16. august 2019

 

 

Kutsume teid nautima ühte kõige romantilisemat õhtut Pädaste Mõisas!

 

Õhtut alustame kolmekäigulise täiskuuõhtusöögiga restoranis Alexander, mille on loonud meie peakokk Stefan Berwanger spetsiaalselt seda õhtut silmas pidades.

Peale õhtusööki sõidame üheskoos aerupaatidega üle Pädaste lahe Armastuse saarele, maagiline täiskuu valgustamas teed üle vee.

 

Saarel jätkub õhtu lõkke ääres. Avatud on baar ning aset leiab akustiline kontsert langevate tähtede all. Kontserdil astub üles päikselise häälega lauljatar Helin-Mari Arder. Tema repertuaaris on eestikeelne muusika ning jazzmuusika pärlid, lisaks pehmed bossa-novad, särtsakad sambad, romantiline prantsuse shansoon ja ladina muusika.

 

 

Täiskuu Pädaste lahel – 99 eur külalise kohta, hinnas sisaldub aperitiiv, 3-käiguline täiskuuõhtusöök, paadisõit ning kontsert ja meelelahutus Armastuse saarel

Õhtu algab aperitiiviga kell 20:00 ja kestab varajaste hommikutundideni

 

Pidu Armastuse saarel ilma õhtusöögita 35 eur külalise kohta. Lahkume Pädaste Mõisast Armastuse saarele kell 23:00.

 

 

Selle nädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga Täiskuu peole ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

 

Vajalik eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

 

Helin-Mari Arder

 

Päikeselise häälega lauljatar Helin-Mari Arder on oma esimestest kontsertidest alates saanud publikule armsaks siira ja rõõmsameelse lavalise oleku poolest. Tema repertuaaris on eestikeelne muusika ning jazzmuusika pärlid, lisaks pehmed bossa-novad, särtsakad sambad, romantiline prantsuse shansoon ja ladina muusika. Varasemad õpingud Tartu Ülikoolis andsid Helin-Marile võimaluse tutvuda erinevate keeltega. Nii kuulubki lauljatari repertuaari praegu laule näiteks inglise, prantsuse, itaalia, hispaania, portugali, soome, vene ja saksa keeles, ent üksikuid laule või fragmente on ka näiteks tsehhi ja läti keeles ning vanades araabia murretes. Lisaks kirjutab Helin-Mari ka ise laule, millest suurem osa on sündinud armastatud eesti autorite luulele. Kontserdikava koosnebki sageli lauljatari repertuaari põnevast läbilõikest, pakkudes kuulajale nii äratundmis- kui ka avastamisrõõmu. Kindlasti ei puudu seekordsest valikust ka kaunid suvised meloodiad ning sumedasse suveöösse sobivad laulud kuust ja muust.

 

Helin-Mariga koos on lavalaudadele astunud aastate jooksul mitmed tuntud ja armastatud muusikud. Tema omanimelises trios on talle lavapartneriteks kitarrist-trompetist Teet Raik ning kontrabassimängija Ara Yaralyan, ent lauljatar on koos esinenud ka kitarristide Mart Soo ja Kusti Lembaga, saksofonistide Siim Aimla ja Raivo Tafenauga, legendaarsete Lembit Saarsalu ja Olav Ehalaga, samuti akordionistide Tiit Kalluste, Henn Rebase ja Jaak Lutsojaga ning väga paljude teiste hinnatud eesti muusikutega. Seekordse kontserdi saatja on esialgu veel saladuskatte all, ent kindlasti jagab ta Helin-Mari armastust kaunite meloodiate ning improvisatsiooni vastu.

 

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.