Svingides aastasse 2024

31. detsember

 

 

Tähistage koos meiega uue aasta saabumist särtsakal aastavahetuspeol Pädaste Mõisas. Kogege Pädaste lihtsat luksust ja lumise mõisapargi unustamatut ilu. Tantsige kogu õhtu maagilisel maskiballil, kus ühinevad salapära ja glamuur. Anna Curly Swing Band loob sellele elegantsele peoõhtule täiusliku meeleolu.

 

Saage teada mida toob uus aasta: külastage meie ennustajat ja valage õnnetina ning lisage oma õhtusse salapära ja põnevust.

Kui kell lööb südaööd, koguneme mõisa parki, kus tulede meri ja suurejooneline ilutulestik valgustab öist taevast. Tõstke uue aasta auks klaas parima šampanjaga, mille iga sõõm on puhas nauding.

 

Ärge jääge sellest erakordsest aastavahetuse pidustusest ilma. Broneerige koht Pädaste Mõisas ja kogege õhtut täis luksust, rõõmu ja unustamatuid hetki.

 

Peakokk Achim Braitsch on just selle õhtu jaoks koostanud suurepärase 5-käigulise menüü. Anna Curly Swing Band esitab oma tuntumaid hitte nii inglise kui ka eesti keeles. Maagiline ja muinasjutuline õhtu kulmineerub südaööl ilutulestikuga, et tervitada uut aastat. Pidu jätkub klaveri ees ühislaulmise saatel varajaste hommikutundideni.

 

Ole uhke tulevase uue aasta üle, võta oma sõbrad kaasa ning kohtume Pädastes!

2-öölise aastavahetuse eripakkumise hind alates 880 EUR inimese kohta

 

Õhtu algab aperitiiviga kell 19:00

 

Pikendage oma puhkust, peatudes Pädaste Mõisas paar päeva enne või pärast aastavahetust.

 

Eripakkumise detailid ja hinnad

 

Broneerimiseks võtke ühendust meie Guest Relations Manageriga e-mailil info@padaste.ee või helistage +372 45 48 800

 

Riietumise stiil

Glamuurne maskiball

Oleme leidnud sinu jaoks suurepärase veebipoe Amsterdamis, mis pakub imetlusväärseid maske. Palun arvestada kahenädalase tarneajaga.
Ammuta inspiratsiooni www.maskshopvenice.com

 

Anna Curly Swing Band

Anna Curly Swing Band on neljaliikmeline dünaamiline ja kaasahaarav muusikaline kooslus. Nende repertuaar on inspireeritud svingi ja rock’n’rolli vahelisest kuldajast, Eesti ja Vene retrofilmidest ning tänapäeva pophittidest, mis on maitsekalt arranžeeritud vintage võtmes.