Tenor German Gholami kontsert

Tenor German Gholami ja pianist Margus Riimaa kontsert

Laupäev, 25. mai 2019

 

 

German Gholami, tõeliselt unikaalne tenor, ning suurepärane pianist Margus Riimaa astuvad üles kontsert-õhtusöögil restoranis Alexander. Kontserdile järgneb imeline kolmekäiguline õhtusöök loodud meie peakoka Stefan Berwangeri poolt spetsiaalselt seda õhtut silmas pidades.

 

Kontsert-õhtusöök – 99 eur külalise kohta, hinnas sisaldub aperitiiv, kontsert ja 3-käiguline õhtusöök

Konsert algab 18:30 aperitiiviga

Õhtusöök kestab kuni 22:30

 

 

Selle nädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga kontsert-õhtusöögile koos German Gholamiga ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

 

Vajalik on eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

 

Germán Gholami Torres-Pardo

 

Germán, sündinud Madridis Hispaanias, alustas noorelt viiuli ning hiljem flöödiga. Õppides oma vanemate tiiva all, arendas oma häälelise võimekuse tenorina tänu oma ema Mariale. Hariduselt on Germán muusikaõpetaja ning ta on olnud Alcala Ülikooli ning Tartu Vanemuise koori liige aastatel 2012-2016. Ta on osalenud masterclass tundides suurepäraste õpetajatega nagu Berle Sanford Rosemberg 2015 kuni 2017 (Bel canto master õpetaja Ungari Ooperi Majas) ja Tartu Vanemuise teatris koos Jenni Antveltiga aastatel 2015 kuni 2017 (La Scala teatri ja Giuseppe Verdi High Conservatory õpetaja).

 

Margus Riimaa

 

Margus alustas klaverimänguga kuueaastaselt Narva mnt. laste muusikakoolis õpetaja H. Rooma käe all ja jätkas õpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis P. Paemurru ja L. Väinmaa juhendamisel. Edasi saadi bakalaureusekraad Eesti Muusika Akadeemias (prof. L. Väinmaa, I. Ilja, P. Lassmann), klaverimängukunsti diplom Saksamaal Kölni Muusikakõrgkoolis (Prof. A. Valdma) ning magistrikraad USA-s Pittsburghis Carnegie Mellon University’s (Prof. E. Graf).
Margus on võitnud auhindu mitmetel konkurssidel ning esinenud paljudel lavadel Eestis, Soomes, Itaalias, Saksamaal ja USAs. Käesoleval ajal töötab ta teatris “Vanemuine” kontsertmeistrina ning annab sagedasti kammerkontserte lauljate ja instrumentalistidega.

 

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.