Linnulennul Muhu saarele

Saabuge Pädaste Mõisa stiilselt ning ilma suurema sekelduseta, vaid 1,5 tunniga Tallinnast…

 

Tallinna Lennujaamas võtab teid vastu soojade tervitustega meie Guest Relations Manager, et ulatada üle lennupiletid ning abistada lennule registreerimisega. Olete oodatud lennujaama Äriklassi Lounge`i, et nautida tassikest espressot või klaasikest veini, kuniks teid teavitatakse Kuressaare lennu pardale minekust.  

 

Eripakkumine sisaldab sissepääsu Tallinna Lennujaama Äriklassi Lounge`i, edasi-tagasi pileteid Tallinnast Kuressaarde ning transfeeri privaatse luksusliku väikebussiga Kuressaare Lennujaamast Pädastesse ning tagasi.
Väikebussis on teie mugavuseks WiFi ühendus ning pudelivesi. Hotelli saabudes tervitame teid klaasikese šampanjaga. 

 

Erinevalt praamide ja autoga sõitmisest on lennutransfeer sekeldustevaba ning säästate ajaliselt edasi-tagasi reisiga 1 h ja 40.

 

Boonusena: Garanteeritud on ilma lisatasuta hiline hotellist väljakirjutamine, kuniks on aeg teid stiilselt taas luksusliku transfeeriga tagasi Kuressaare Lennujaama sõidutada. Saadame teid teele kinkekotiga, mis sisaldab hõrgutavaid Pädaste Gourmet tooteid.

 

Selle mugava transfeerteenuse hind on 35 eurot inimese kohta edasi-tagasi reisil, broneerides majutuse 2-ks või enamaks ööks koos õhtusöökidega.

 

Seda nimetame Pädastes stiilselt reisimiseks!

 

Rohkem informatsiooni.