Millenniumi põlvkonna pidu…   

 

 Pädaste moodi!

 

 

Millennium põlvkonna unistus lihtsast luksusest…

 

Me teame, et te naudite seda ning te tulete tagasi ja tagasi ja tagasi.

 

Unistus lihtsast luksusest juhatab Pädaste Mõisa – sihtkoht, kuhu põgeneda heaolu ja ülima rahu nimel…

 

Oleme võtnud ette ja lahendanud klassikalise dilemma, kus noortel, kel on palju energiat ning soov kogeda midagi ainulaadset kuid piiratud ressursid ning vanemad inimesed, kel on palju ressursse kuid piiratud aeg.

 

Ühinege Millennial Club-iga Pädaste Mõisas ning saate 50% soodustus igalt kulutatult eurolt kindlatel nädalatel hooaja jooksul*.

 

Võib tekkida küsimus, et kas me oleme hulluks läinud? – mingil määral, kuid tegelikult mitte. Tahame Teile pakkuda võimalust nautida seda imelist külalislahkust, mille poolest Pädaste Mõis tuntud on ning mida naudivad ka meie pikaajalised fännid. Me teame, et Te naudite seda ning Te tulete tagasi ja tagasi ja tagasi, nagu teevad seda paljud meie külalised.

 

Millennial Club hüvede nautimiseks on vajalik eelnev registreerimine. Ühinege Millennial Club-ga siin ning meie Guest Relations Manager võtab teiega ühendust, et teie Millennial Club liikme detailid üle vaadata.

 

Millennial Club nädalavahetuste kohta leiate infot siit. Küsimuste korral palun meiega ühendust võtta emailil info@padaste.ee või helistades +372 45 48 800.

 

 

* Millennial Club-ga ühinemiseks peab Teie vanus külastuse hetkel jääma vahemikku 18 kuni 27. Teie peate olema isik, kes teeb broneeringu ning kes ka tasub arve. Antud pakkumine kehtib Teile ning ühele kaaslasele, kellega Te jagate tuba, vaatamata tema vanusest. Soodustus kehtib kõikidele Pädaste Mõisa teenustele ja toodetele (majutuse puhul Best Available Rate-st), broneerides otse läbi meie. Soodustus ei kehti koos teiste eripakkumiste, pulmapakkumiste ja konverentsipakkumistega. Soodustus hakkab kehtima kui Teie liikme staatus on kinnitatud ning lõppeb Teie 28. sünnipäeval.

 

 


PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RETREAT & SPA
Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811
www.padaste.ee   info@padaste.ee