Millenniumi põlvkonna pidu…   

 

 Pädaste moodi!

 

 

Millennium põlvkonna unistus lihtsast luksusest…

 

Me teame, et te naudite seda ning te tulete tagasi ja tagasi ja tagasi.

 

Unistus lihtsast luksusest juhatab Pädaste Mõisa – sihtkohta, kuhu põgeneda heaolu ja ülima rahu nimel…

 

Pakume omapoolse lahenduse klassikalisele olukorrale, kus energilisi noori, kel on soov kogeda midagi ainulaadset, takistavad piiratud ressursid ning vanematel inimestel on palju ressursse, kuid piiratud aeg.

 

Ühinege Pädaste Mõisa Millennial Club’iga ning saage 50% soodustust igalt kulutatud eurolt kindlatel nädalatel hooaja jooksul*.

 

Võib tekkida küsimus, kas oleme hulluks läinud? – mingil määral, kuid tegelikult mitte. Tahame teile pakkuda võimalust kogeda seda imelist külalislahkust, mille poolest Pädaste Mõis tuntud on ning mida naudivad ka meie pikaajalised fännid. Teame, et naudite seda ning tulete jälle ja jälle ja jälle tagasi, nagu paljud meie külalised.

 

Millennial Club´i hüvede nautimiseks on vajalik eelnev registreerimine. Ühinege Millennial Club´iga siin ning meie Guest Relations Manager võtab teiega ühendust, et teie Millennial Club liikmesuse detailid üle vaadata.

 

Millennial Club nädalavahetuste kohta leiate infot siit. Küsimuste korral palun meiega ühendust võtta emailil info@padaste.ee või helistades +372 45 48 800.

 

 

* Millennial Club-´iga ühinemiseks peab Teie vanus külastuse hetkel jääma vahemikku 18 kuni 27. Teie peate olema isik, kes teeb broneeringu ning kes ka tasub arve. Antud pakkumine kehtib Teile ning ühele kaaslasele, kellega Te jagate tuba, vaatamata tema vanusest. Soodustus kehtib kõikidele Pädaste Mõisa teenustele ja toodetele (majutuse puhul Best Available Rate-st), broneerides otse läbi meie. Soodustus ei kehti koos teiste eripakkumiste, pulmapakkumiste ja konverentsipakkumistega. Millennial Club pakkumine on piiratud saadavusega. Soodustus hakkab kehtima kui Teie liikme staatus on kinnitatud ning lõppeb Teie 28. sünnipäeval.

 

 


PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RETREAT & SPA
Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811
www.padaste.ee   info@padaste.ee