Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Otsebroneeringul on rohkem hüvesid! -

Otsebroneeringul on rohkem hüvesid!

Pakume paeluvaid hüvesid külalistele, kes teevad broneeringu meie juurde oste, saates selleks meili aadressile info@padaste.ee. Otsebroneeringutega kaasuvate hüvede läbi soovime rikastada teie külastuskogemust ja luua veelgi rohkem meeldejäävaid mälestusi.

 


Otsesuhtlus asjatundliku personaliga

Mugavus oma erisoovidest otse meie personalile teada anda loob kindlustunde. Tunneme sihtkohta ning hotelli teenuseid paremini kui keegi teine ja saame teid abistada ideaalse reisi planeerimisel Muhu saarel. Meie kogenud personal abistab teid broneeringu ja reisiplaanide korraldamisega.

 

Garanteeritult parimad hinnad ja pakkumised ilma varjatud kuludeta
Meie teenused vastavad alati kõrgeimale standardile, kuid broneerides otse läbi meie saate alati parima hinna osaliseks ning ligipääsu eripakkumistele, mida muudes broneerimiskeskkondades ei pruugi ilma varjatud kuludeta leiduda. Otsebroneeringu raames maksad justtäpselt selle eest, mida näed.

 

Lisatasuta upgrade kõrgema kategooria tuba või sviit
Broneerides e-posti info@padaste.ee kaudu, pakume kohapeal vabade tubade olemasolul ilma lisatasuta upgrade’i kõrgema kategooria tuppa või sviiti.

 

Broneeringule kohene kinnitus
Broneerides meie Guest Relation Manageri kaudu meili teel,  saate broneeringule koheselt kinnituse ning teil on võimalus valida endale sobilik peatumine kõikide tubade ja sviitide vahel.

 

 

BRONEERI KOHE

 

 

Muhu saar on imeline paik paaripäevase puhkuse veetmiseks, et lõõgastuda ja rõõmustada lihtsate naudingute üle, mida elu pakub. Soovitame huvitavaid pakette ja eripakkumisi. Hoolitseme Teie ja teie sõprade eest ootuspäraselt esmaklassilisel viisil, nii nagu seda Pädaste Mõisas ikka tehakse.

 

Broneeringusooviga palume meiega ühendust võtta aadressil info@padaste.ee või telefonil +372 45 48 800.