Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Inspireeriv -

Inspireeriv

Saarte Degustatsioonimenüü restoran Alexandri peakokalauas

Restoran Alexander asub mõisa Härrastemaja keskseimal ja auväärseimal kohal. Alexander on uhke Global Masters Level kategooria restoran White Guide 2018 giidis ning viiekordne Parim Restoran Eestis tiitli omanik. Meie peakokk serveerib teile innovaatilise Saarte Degustatsioonimenüü peaokalauas.

 

 

Avasta Pädaste ümbrust jalgrattal

Avasta Pädastet ümbritsevaid väikseid ja värvilisi külakesi jalgrattal.

 

 

Ratastega seiklus saartel

Kutsume külalisi, kes on huvitatud pikemate või lühemate rattadistantside läbimisest kahel saarel ja nende vahel, „sportlikule“ väljasõidule. Uudistage rattaretkel madaliku metsi, traditsioonilisi külasid ja ajaloolisi kirikuid. Avastage põldude ja metsade taime- ja loomaliikide mitmekesisust. Väikesed külad, mida jalgrattaretk läbib, on säilitanud oma esialgse võlu. Pikniku stiilis lõuna serveeritakse pankrannikul, millelt avaneb vaade merele või metsas, kus teid ümbritsevad marjad, seened ja linnulaul. Jõudes tagasi mõisa ootab reisijaid Muhu puuküttega saun ja Põhjala külmavee tõrs. Emotsionaalse ja sportliku päeva lõpetab kulinaarne elamus, mida presenteerib meie peakokk.

 

 

Sõit hobukaarikul läbi Muhumaa metsaradade

Mugavad hobukaarikud viivaid teid avastama Muhumaa metsaradasid; läbi meelitava metsalõhna ja kireva looduse.

 

 

Šampanja degusteerimine mõisa sommeljeega

Suurepäraste šampanjade degusteerimine Pädaste Mõisa sommeljee juhendamisel. Teile tutvustavad šampanjad varieeruvad väga headest kuni suurepärasteni.

 

 

Tutvu Põhjala Saarte köögi saladustega – töötuba Pädaste Mõisa peakokaga

Tutvustus Põhjala saarte köögi saladustega; töötuba ning maitsmine koos peakokaga.

 

 

Eksle looduses – suveõhtune jalutuskäik

Ole iseenda giid avastamaks Muhusaare puutumata loodust; jaluta iidses kadakametsas, kõnni läbi kohalike aedade või mööda mereäärt.

 

 

 

Kõik pakutavad puhkehetked organiseeritakse eraldi vastavalt soovile; pakkumise lõplik hind ja kinnitus sõltub kuupäevast ning külaliste arvust.

 

Lisainformatsiooniks võtke meiega ühendust e-mailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800

 

 

Vaata lisaks

 

Rahustav

Tõeline Muhu

Hoogne