Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Tervendav kuumaveeallikas -

Tervendav kuumaveeallikas

Naudi päikese väel tervendava kuumaveeallika maagiat

 

Keset hellalt hoitud spaa-ala asub tervendav kuumaveeallikas, pühapaik, kus päikese vägi äratab ellu iidse heaolutraditsiooni.

 

Kujuta ette väikest veesilma, mis asub Pädaste iidse pargi nurgas, haarates endasse päikese kiirguse, et anda meie tervendavale allikale soojus ja vitaalsus. Vesi, hoitakse 38°C temperatuuril ainult päikese väega, mis haarab sind oma sooja embusesse.

 

Kuumaveeallika vesi tuleb meie pargist sügavalt maapõuest. See on klaar ja rikastatud mineraalidega, mis turgutavad ja taastavad sinu keha. Siin ei riku looduse tasakaalu ebameeldiv kloor. Selle asemel rikastatakse vett õrnalt loodusliku meresoola ja mineraalidega ning hoitakse puhtana spetsiaalsel sagedusel kiirgava valgusega, mis on tõeliselt unikaalne lahendus Eestis, kuna allikat toidab ainult päikese vägi. 

 

Päikesevalgus sillerdab ka pinnal, käivitades vees metamorfoosi ja muutes selle looduslikuks eliksiiriks, mis rikastab keha ja vaimu taastava energiaga. Kasta end meie kuumaveeallikasse ja tunne looduse tervendavat puudutust.

 

Rikasta oma olemust, äratades endas sügav lõdvestumine ja taastumine. See on merevaatega varjupaik sinu mõtetele, võimalus kogeda sisemist rahu päikese ja puhta allikavee koosmängus.