Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Asukoht -

Asukoht

Pädaste Mõis asub Pädaste lahe ääres, idüllilisel Muhu saarel, Eestimaa läänekaldal – mugava 2-tunnise autosõidu kaugusel pealinnast Tallinnast.

 

Meie privaatne limusiinitransfeer on mugav viis reisimiseks sellele kaunile saarele. Saare ja mandri vahel liigub ka regulaarne ühistransport. Tulles Pädaste Mõisa ühistranspordiga, on hõlpsasti korraldatav transfeer Kuivastu sadamast mõisa. 

 

Tallinna Lennart Meri nimelisest lennujaamast on hea ühendus Skandinaavia ja Baltiriikide linnadega, nii nagu ka Londoni, Amsterdami, Pariisi, Berliini ja Frankfurdiga. Samuti on Tallinna lennujaamast igapäevane lennuühendus Kuressaarde, sealt omakorda on aga Pädaste Mõis vaid 45-minutilise autosõidu kaugusel. Kuressaare lennujaam võtab vastu ka eralennukeid.

 

Pädaste Mõisa on võimalik tulla ka helikopteriga – mõisas on selleks olemas maandumisplats. Helikopteriga saabumise soovi korral, palume meid sellest eelnevalt teavitada. Vastasel juhul võib juhtuda, et maandumisplats on juba hõivatud. Kopteri maandumistasu on 40 EUR/kord.

 

Aadress: Pädaste Mõis, Muhu saar, 94716 Eesti Geograafilised koordinaadid: laiuskraad 58º32’58” pikkuskraad 23º16’38”

 

 

 

Eesti kaart   Muhu saare kaart   Praam Muhu saarele   Autorent   Helikopterlennud   Muhu Turismiühendus