Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Pulmad -

Pulmad

……Tähista Pädaste Mõisas!

 

Meie Pädaste Mõisas teame, kuidas muuta Teie pulmapäev erakordseks. Alates esimestest ideedest oleme Teiega sagedases kontaktis, et valmistada ette Teie pulmapidu. Oleme korraldanud mitmeid suurejoonelisi üritusi, kuid kunagi ei võta me organiseerimist kergekäeliselt, iga kord on siiski unikaalne ja omanäoline.

 

 

 

 

 

Pulmapidu pädaste mõisas on tõeliselt erakordne

Teie ja külalised saavad nautima erilist päeva Muhu saare vaikses idüllis. Ajalooline ja omanäoline 13. sajandil rajatud Liiva kirik on abielutseremooniaks meeliülendav paik. Kuid võib-olla eelistate hoopis tseremoonia toimumist mõisapargis, tiigi kaldal? Pädaste Mõis on igal juhul üks Eesti romantilisemaid ja eksklusiivsemaid kohti, kaugeks varjupaigaks kireva ja rutaka linnaelu eest.

 

 

Unikaalne pidu pädaste mõisasPA0572

Et Teie pulm oleks tõesti ainulaadne ja eriline, piirame korraldatavate pulmapidude arvu, aastas toimub neid vaid kuni neli. Sellega tagame Teie pidupäeva unikaalsuse. Pakume Teile täielikku privaatsust kompleksi eksklusiivse kasutusõiguse näol, eraviisiline ja turvaline ajaveetmine on garanteeritud hotellis, mõisapargis ja restoranides, kogu kompleks on selleks ajaks teistele külalistele suletud. Mõisakompleksi eksklusiinve kasutus on standardiks kõigile suuremahulistele üritustele, mida võiksite soovida meie juures korraldada.

 

 

Ettevalmistused

Mõisa kogenud meeskond on Teile alati abiks valikute tegemisel ning detailide planeerimisel, oleme Teie käsutuses esimesest päevast kuni pulmapeo toimumiseni. Võite meiega arvestada kui personaalsete pulmakorraldajatega!

 

 

Personaalsed valikud

Iga pulmapidu Pädastes on eriline. Koos Teiega planeerime ja korraldame tähtpäeva isikupärasena, sobilikuna just Teile ja külalistele. Valikuvõimalusi on palju. Pidu võib toimuda väikeses pereringis kuni traditsioonilise Eesti pulma vaatemängulise ja väljapeetud peoõhtuni. Valik on teie!

 

PA1106

 

Meie meeskond – siin vaid teie jaoks

Esmaklassiline, personaalne, professionaalne, väikseimaidki detaile märkav – need on märksõnad kirjeldamaks Pädaste Mõisas pakutavat teenindust.

 

 

Köök

Leiame, et pulmamenüü peab olema personaalselt koostatud just Teile. Mõisa peakokk koostab pidusöögiks Teie ootustele ja soovidele vastava menüü. Pädaste köögi erilisus ja võlu peitub hoolikalt valitud kvaliteetses ning värskes tooraines, millest palju just kohalikku, Muhumaa päritolu. Peame toiduvalmistamisel silmas hõrku maitset, värskust ja lihtsust.

 

 

VõimalusedPA1252-cropped

Pädaste Mõis on teadlikult väike ja intiimne. Meie Banketisaal mahutab vastuvõtu korraldamisel kuni 50 külalist. Paigutades mõisahoovi ilmastikukindla elegantse telgi, saame võõrustada ka suuremaid, kuni 140-külalisega üritusi. Mõisa Härrastemajas, Tõllakuuris ja Privaatses Talumajas pakume luksuslikku majutust kokku kuni 48-le külalisele. Täiendavalt on võimalus mahutada veel kuni 20 külalist lisavooditele. Vajadusel oleme abiks lisamajutuse organiseerimisel teistes lähedalasuvates paikades kaunil Muhu saarel. Tegemist on lihtsate kuid kahtlemata hubaste turismitaludega.

 

 

Perepulm Pädaste Mõisas

 

Päring personaalseks pakkumiseks

Ootame Teie kirja täpsema pakkumise koostamiseks, saatke see lahkesti mõisale e-kirjana või täitke alljärgnev päringuvorm siin. Meie lahked teenindajad võtavad Teiega peatselt ühendust!