Pädaste Jahtklubi

Turvaline peatumine Pädaste Mõisas

 

Selleks, et hoida meie külaliste ja töötajate tervist ning et saaksime Pädaste Mõisa hoida maskivaba puhkepaigana, palume kõigil külalistel mõisa territooriumile sisenedes tõendada oma nakkusohutust, esitades Euroopa digitõendi või mõne teise rahvusvaheliselt kehtiva tõendi. Täpsemalt saab lugeda esitatavate tõendite kontrollimise kohta siit.

 

Pädaste Jahtklubi serveerib suurepärast lõunat

Meie lõunasöögirestoran, Pädaste Jahtklubi Meremaja terrassil, serveerib igapäevast lõunat; meeldiv vaheldus restoran Alexander poolt pakutavale Põhjala Saarte köögile.

 

Oma tagasihoidlikkuses ja uhkes lihtsuses, pakub Pädaste Jahtklubi hõrku ja rahulikku lõunat koos meeldiva õhkkonna ning parima vaatega mõisale ning merele; vaade, mida võiks oodata Lõuna-Euroopas.

 

Pädaste Jahtklubi Meremaja terrassil on sel hooajal avatud:

  • 1. juunist kuni 5. septembrini – esmaspäevast pühapäevani

 

Pädaste Jahtklubi avatakse iga päev kell 12:00. Lõunasöögimenüü on saadavalt iga päev vahemikus 12:00 – 17:30. Suupisteid ja maiuspalasid serveeritakse kauem.

Igal laupäeval, vahemikus 21:00-01:00, muutub Pädaste Jahtklubi Champagne & Cocktail Club-ks. Champagne & Cocktail Club  opereerib ainult siseruumis.

 

 

Broneering on vajalik! Ilma broneeringuta tuleb soetada pilet mõisaparki. 

Sinu huvipäringut ja küsimusi grupi toitlustamiseks ootab meie Guest Relations Manager e-mailil info@padaste.ee.

 

 

Pädaste Jahtklubi menüüga saab tutvuda siin.

 

Päevadel, mil Pädaste Jahtklubi on suletud, on lõunat võimalik süüa Pädaste talveaias vahemikus 13.00 kuni 15.00 broneeringu alusel.

 

 


Broneeri laud Pädaste Jahtklubis

 

 

 

Dress code: casual
Palume siiski suvistes toppides ja rannarõivais külalistel kanda Pädaste Jahtklubi külastades kergeid ülerõivaid.