Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Meelelahutus toas -

Meelelahutus toas

Meie külaliste rõõmuks ootab neid iga meie toa hulka kuuluv IPad. Kõik Pädaste Mõisa toad ja sviidid on varustatud satelliittelevisiooni ja tasuta WIFI-ga.

 

2595722718_ea48c0cf70_mTeie toa IPadiga saate kontrollida toas asuvat Sonose helisüsteemi, mis avab ligipääsu enam kui 20 000 muusikapalale meie plaadikogust ja igale Teie soovitud interneti raadiojaamale. Kolme sõrmeliigutusega võite luua isikliku, just oma meeleolule sobiva playlisti. Sisestage Blueray ketas PS-3 mängijasse ja nautige oma toa mõnusas privaatsuses ehedat HD kvaliteediga filmielamust.

 

Härrastemaja toad ja sviidid pakuvad meelelahutuse osas veelgi lisaüllatusi: pilgu alt peidetud 32-tolline Sony Brava HD televiisor, mis ilmub nähtavale kerge nupuvajutusega. Kõikides Härrastemaja tubades on Bose akustiline helisüsteem, mis on ülemaailmselt tuntud oma kõrge helikvaliteedi poolest.

 

Oleme need suurepärased tehnikavõlud Teie silmade eest hoolikalt ja läbimõeldult varjanud, et Teil jääks aega pöörata tähelepanu Muhu saare imelisele ja lihtsale ilule, sest lõppude lõpuks on just need unikaalsed hetked need, mida Pädastes viibimise ajal nautida. Sellegi poolest – oleme Teie jaoks loonud kõik võimalused, et saaksite neid omal soovil nautida. Mugavad lahendused on käeliigutuse kaugusel, kuid võite meid külastada ka teadmata, et need üldse olemas olid. Lihtne luksus – Pädaste moodi!