Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Karjäär -

Karjäär

Töötamine Pädaste Mõisas

 

Alates 1996.aastast pakub Pädaste ainulaadset hotellielamust ja seda ka kõige nõudlikumale külalisele. Meie klientideks on laia silmaringi ja kogemustega reisijad, kes saabuvad Pädastesse väga erinevatest riikidest nautimaks esmaklassilist teenindust, suurepäraseid maitseelamusi, ainulaadset spa-miljööd ja kaunist loodust kõige selle ümber. Meie meeskond on selle edu võti.

 

Ootame ning tervitame alati intelligentseid ja avatud, südamliku meele ning parima teenindusega inimesi kandideerima mõisa vabadele töökohtadele.

 

Karjäärivõimalused

 

Pakume suurepärast karjäärivõimalust huvilistele, kes sooviksid olla osaks piirkonna ühe parima hotelli meeskonnast. Formaalsest hariduskäigust veelgi olulisemaks loeme meie väärtustega sobivaid isikuomadusi nagu siirus ja avatus, šarm ja head kombed, soov ja valmisolek õppida ning areneda maailmatasemel klienditeeninduse vallas.

Leiame, et investeering töötajatesse tasub end alati ära. Suurem osa meie koolitusest toimub kohapeal, 5-nädala pikkust lisapraktika võimalust pakume aga Pädaste Rahvusvahelise Praktikaprogrammi raames, võimalusega täiendada end maailma tippklassi kuuluvate restoranide ja hotellide hooajalise meeskonnaliikmena.

 

Pädaste pakub muuhulgas ka kohapealses staffi-majas mugavaid elamistingimusi.

 

Uute töötajate leidmisel arvestame alati mitmeid erinevad asjaolusid, kuid tavapäraselt otsime pikemaajalise lepinguplaaniga töötajaid nii aastaringseks tööks kui järjestikusteks suvehooaegadeks.

 

Töötamine Pädaste Mõisas saab Sinu karjääri oluliseks perioodiks ning avab edaspidiselt töötamiseks parimates hotellides ja restoranides töötamiseks.

 

Pädaste Mõis on võrdsete võimalustega tööandja

 

Toetame soolist võrdõiguslikkust ja järgime mittediskrimineerivat poliitikat soo, rahvuse, seksuaalse orientatsiooni, rassi ja usu osas. Pädaste hindab kõrgelt mitmekesisust, mis iseloomustab nii meie kliente, personali kui ka ümbritsevat loodust.

 

 

Sooviavaldused

 

Kui tunned huvi hetkel pakkumisel olevate ametikohtade vastu, ootame Sinu kirja ja elulookirjeldust aadressile: hr@padaste.ee.

 

Praktika välistudengitele

 

Pädaste Mõis pakub praktika võimalust ka hotellimajanduse eriala üliõpilastele väljaspoolt Eestit . See on Sinu jaoks suurepärane lisakogemus Põhjamaade piirkonna ühes parimas hotellis.