Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Spa - Kuue meele pühamu -

Spa – Kuue meele pühamu

5961006549_635089105e

Alusta meelte rännakut Pädaste Spa-s 

 

Tere tulemast uuenenud Pädaste Holistilisse Butiik Spasse, Kuue meele pühamusse, kus sind ootab erakordne rännak iseendasse, mille eesmärk on tabada iga sinu olemuse nüanssi. Soovime sulle pakkuda ainulaadset, hinge kosutavat pelgupaika, kus iga hetk heliseb sinu meelte sümfooniaga, luues erakordse kogemuse, mis tervendab sinu keha ja vaimu.

 

VAATA – Imetle lummavaid vaateid loodusest, vaata kuidas see sinu ümber oma rüüd koob. Jaluta läbi autentselt taastatud mõisa, kus ajalooline võlu sulandub kaasaegse disainiga, kaunistatud imeliste Muhu mustrite ja kunstiteostega, mis puudutavad hinge.

 

KUULA – Sukeldu helide sümfooniasse, alates looduse õrnadest meloodiatest kuni hoolikalt valitud taustahelideni, mis paitavad sinu meeli, või naudi iidsete pargipuude vaikust.

 

MAITSE – Naudi gastronoomilist rännakut, kus meie rahvusvaheliselt tunnustatud Põhjala saarte köök kohtub ahvatleva jookide valikuga. Naudi hoolikalt valmistatud gurmeetooteid otse Pädaste Mõisa köögist.

 

PUUDUTA – Naudi lihtsat luksust looduslike tekstuuride ja materjalide puudutuses, mille poolest meie spaa tuntud on. Tunneta kvaliteeti tekstuurides, pehmetes voodites ja kangastes, mis on ainulaadsed Eestis.

 

NUUSUTA – Ärata oma meeled looduse lõhnade sümfooniaga – värskelt küpsetatud hõrgutiste aroom meie mõisa pagarikojast, suitsune hõng kaminast, õrn looduslike küünalde ja meie enda eksklusiivse kehahooldustoodete essents.

 

TUNNE – Kui igas meeles on tuli süüdatud täie võimsusega, kohtad ärkamist – oma tõelise olemuse ilmutamist, täielikku rahuolusse sukeldumist. Siin tunnetad oma kohalolekut, harmoneerides meelte sümfooniaga, mis viib sind kõige autentsema iseendani.

 

Astu meie Holistilisse Butiik Spasse, kus sajanditevanused ravimtaimede teadmised sulanduvad kaasaegse spaa-tehnoloogiaga. Meie pühendumus tagab, et kõik koostisosad on orgaanilised, pärit Muhu saare puhtast loodusest ja hoolikalt valmistatud meie spaa köögis, et pakkuda sulle puhta, loodusliku headusega rikastatud kehahoolitsusi.

 

Pädaste Spas ootab sind teekond, mis harmoniseerib kõik kuus meelt, luues unustamatu lõõgastumiskogemuse ja täieliku taastumise iseendas.

 

UURI LÄHEMALT

 

Meie spaamenüü aitab teil valida endale meelepärase kehahoolitsuse, poolepäevase või tervikliku mitmepäevase paketi. Kui soovite sobiva teenuse leidmisel abi, on meie terapeudid teie jaoks alati olemas.

 

Lõõgastuge ja nautige rahu, loodust ja hinge, mille poolest Pädaste tuntud on…

 

SPA menüü
SPA maja
Koosta endale meelepärane SPA elamus 20% soodsamalt