Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Kontsert-õhtusöök Sharón Clark (US) ja Mattias Nilsson (SE) -

Kontsert-õhtusöök Sharón Clark (US) ja Mattias Nilsson (SE)

Laupäev, 21. September 2024

 

Sharón Clark (USA) – vokaal
Mattias Nilsson (SE) – klaver

 

Sharón Clark ja Mattias Nilsson tähistavad kümme aastat kestnud muusikalist maagiat, naastes Pädastesse õhtuks täis unustamatuid meloodiaid ja ajatuid viise. Ühine meiega, et tähistada nende kahe erakordse artisti tähelepanuväärset teekonda, mil nad on tuuritanud üle maailma ja paelunud publikut oma erakordse andega.

 

Nende eklektiline repertuaar, mis ulatub vähemtuntud jazzistandarditest hingeliste ballaadideni ja kaugemalegi, pakub midagi iga muusikasõbra hingele. Iga noodiga põimivad nad loo, mis ületab aja ning tekitab emotsioone ja mälestusi, mis püsivad veel kaua pärast viimase akordi hääbumist.

 

Sharón Clarki sametine vokaal on võluv, liikudes pingutamata läbi jazzimaailma ja kaugemalegi. Tema paeluv lavalolek ja laitmatu sõnaosavus on pälvinud tunnustust mõlemal pool Atlandi ookeani, tehes temast armastatud ikooni muusikamaailmas.

Sharóniga ühineb klaverivirtuoos Mattias Nilsson, kelle meisterlikkus klahvidel lisab igale esitusele sügavust ja nüansse. Mattias on oma karjääri jooksul harrastanud klassikalist, jazzi ja kaasaegset žanri ning tema muusikaline võimekus ei tunne piire, paeludes publikut enneolematute oskuste ja kunstilise loominguga.

 

Kontserdile järgneb imeline kolmekäiguline õhtusöök, mille valmistab spetsiaalselt selleks õhtuks peakokk Achim Braitsch.

 

 

Kontsert-õhtusöök: 185 eurot külalise kohta, hind sisaldab kontserti ja 3-käigulist õhtusööki.

 

Õhtu algab aperitiiviga kell 18.30, kontsert algab kell 19.00.
Õhtusöök kestab kuni 20:30.

 

 

Nädalavahetuse eripakkumine

 

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga kontsert-õhtusöögile ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

Vajalik on eelnev broneering!

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust e-mailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.