Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Täiskuupidu Piret Krummi ja Kusti Lembaga -

Täiskuupidu Piret Krummi ja Kusti Lembaga

 

Esmaspäev, 19 august 2024

 

Ühinege meiega unustamatul Täiskuu õhtul, kus kõlavad Rahvusooper ESTONIA praegu kõige kuumema operetitähe Piret Krummi imekaunid akustilised meloodiad nii Eesti, kui maailma kullafondist. Laske oma maitsemeeli hellitada tunnustatud peakoka Achim Braitschi loodud imelisel õhtusöögil.

 

Tere tulemast ühele kõige romantilisemale õhtule Pädaste Mõisas!

 

Kujutage end ette nautimas akustilist muusikat, olles ümbritsetud üksildase saare puutumatust ilust. Täiskuu õhtu loob ideaalse õhkkonna, kus lasta muusikal ja romantilisel atmosfääril end kaasa haarata.

 

Õhtut alustame kolmekäigulise õhtusöögiga restoranis Alexander, kus kõlab ka muusikaline üllatus. 
Nautige rikkalikku 3-käigulist õhtusööki, mille valmistab peakokk Achim Braitsch, kes on tuntud oma kulinaarsete meistriteoste poolest.

 

Peale õhtusööki sõidame aerupaatidega üheskoos Armastuse saarele, maagiline täiskuu valgustamas teed üle vee. Õhtu jätkub kontserdiga, mis kestab varaste hommikutundideni.

Selle maagilise õhtu sütitavad Piret Krumm ja Kusti Lemba. 

 

Piret Krumm on andekas näitleja ja laulja, Rahvusooper Estonia kõige nõutuim muusikalidiiva pikalt väljamüüdud etenduses “Kabare” , kes võlub publikut oma mitmekülgsete esinemistega eri stiilides nii teatris kui ka kontserdilavadel. Tema karisma ja tugev lavaline kohalolek muudavad iga etteaste meeldejäävaks elamuseks. „Muusika on ja jääb elu kauneimaks osaks, ilma selleta ei oska ega tahagi enam olla.“, ütleb Piret ise.  Kitarrivirtuoos Kusti Lemba on väga tundlik, samas vahetu interpreet, sidudes tervikuks kokku nii hääle kui instumendi.

 

Kontserdil tulevad esitamisele nii kodu- kui välismaised laulud eri ajastutest. Repertuaaris  kõlab nii Marju Kuudi, Jaak Joala, ansambel Apelsini ja FIX’i, Amy Winehouse’i ning Ella Fitzgerald’i originaalmuusika, mis on seatud ühele vokalistile ja kitarrile. Kui soovite kuulata vanu hitte uues kuues, on just see kontsert, millest sel suvel kindlasti osa saada!

Saarel ootab teid südaöine lõke, baar ja kontsert Armastuse saare unenäolises miljöös.

 

Täiskuu õhtu  – 200 EUR külalise kohta, hind sisaldab aperitiivi, 3-käigulist õhtusööki, paadisõitu ja kontserti Armastuse saarel.

 

Õhtusöök algab tervitusjoogiga kell 18:30 ja kontsert kestab varaste hommikutundideni.

Halva ilma korral toimub kontsert siseruumides.

*Broneeritud pileteid ei ole võimalik tühistada ega ümber vahetada teistele üritustele, juhul, kui ei ole teatatud teisiti.

 

 

Täiskuu peo eripakkumine

Broneerige sel nädalavahetusel majutus 2 ööks ja 2 piletit Täiskuu õhtule ning saage oma majutuselt 20% soodustust.*

Vajalik on eelnev broneering; piiratud arv kohti saadaval!

Broneerimiseks võtke ühendust meie Guest Relations Manager-iga aadressil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.