Avasta Muhu

AVASTA MUHU SAAR, 2 ööd

  • Tervituseks klaas vahuveini
  • Kaks ööd majutust Tõllakuuri mugavas Junior Sviidis
  • Täispansion kahel päeval (sisaldab kahekäigulist lõunat ning kolmekäigulist Table d’Hote õhtusööki)
  • Muhumaal ringreis asjatundliku giidiga (eesti / inglise keeles), 4 tundi.
    Soovi korral oleme abiks ka transpordi korraldamisel.
  • 1 tund privaatsauna Pädaste Spas

Kõrghooaeg 642 € in / Madalhooaeg 499 € in, kaks inimest toas. Lisatasu ühekohalise toa puhul 437 € in.

Päev 1: Pealelõunal saabumine Pädaste Mõisa. Kui olete end sisse seadnud, pakume teile tervituseks klaasi vahuveini. Õhtul serveerime Teile Alexander restoranis kolmekäigulise Table d`Hôte õhtusöögi.
Päev 2: Varajastel tõusjatel on võimalus teha jalutuskäik rannal, kus esimesed päikesekiired tungivad läbi varahommikuse udu. Peale hommikusööki ootab teid päev täis avastusi Muhu saarel! Võimalus külastada Koguva kaluriküla ja Muhu muuseumi, veidi eemal asub 13. sajandist pärit Muhu maalinn. Aastal 1227 oli see koht, kus viimased Euroopa paganad said lüüa, murti eestlaste vastupanu saksa ristirüütlite vastu ja ristiti paavst Honorius III käsul.
Giid näitab teile Muhu põhjarannikul asuvat Üügu panka ning lähedasi koopaid. Samuti saate näha 13. sajandist pärinevat Püha Katariina kirikut või metsasügavustesse peidetud endist nõukogudeaegset tuumarakettide baasi. Enne Pädastesse naasmist võite veel külastada lihtsat ja puutumatut eelajaloolist matmispaika, mis pärast selle avastamist 100 aastat tagasi on taas unustustehõlma vajunud ning nüüdseks teada vaid kohalikele.
Muhu saarel on palju teisigi huvipakkuvaid paiku ja koos giidiga saate teha oma valikud ning muuta marsruuti vastavalt soovile. Lõunasöögiks sõidutame teid tagasi Pädaste Mõisa. Enne õhtusööki on võimalus kasutada Rooma auru- või Muhu puuküttega sauna.
Päev 3:

Soovi korral võite peale hommikusööki minna veel omapäi Muhu saart avastama.
Toa palume vabastada keskpäeval.