Jõuluõhtusöök Pädaste Mõisas täiendav informatsioon ja broneerimistingimused

Kuupäevad

1. detsembril, 15. detsembril ja 16. detsembril kell 19.00.

Imeline õhtusöök toimub tuntud restoranis Alexander, mis on ainsana saartel jõudnud mainekasse Michelini restoranigiidi.

 

Toidutalumatused ja erisoovid

Menüü Meri pakub rõõmu pesketaarlastele ja menüü Aed sobib hästi taimetoitlastele. Veganitele saame pakkuda vegan-varianti menüüst Aed. Lisaks saame valmistada kõigist kolmest menüüst nii gluteeni- kui ka laktoosivabad versioonid. Palume broneerida erisoovid vähemalt 48 tundi ette.

 

Iga järgmine muudatus menüüs, mis on tingitud toitumisharjumusest või isiklikust eelistusest on lisatasu eest, hind 40€ muudatuse kohta. Võtke meiega julgesti ühendust.

 

Broneerimine

Vajalik on eelbroneering – vähemalt 48 tundi enne. Saadaval on lauad 4-6 külalisele. Pädaste Peakoka lauda Suures Saalis on võimalik broneerida 10-16 külalisele.

 

Aitame teil kohale jõuda

Andke meile teada, kui vajate transporti. Aitame teil hea meelega leida võimalikke lahendus

 

Lapsed

Alla 6-aastased lapsed ei ole kahjuks restorani Alexander lubatud. Vajadusel küsige lisainfot meie imikute- ja lastepoliitika kohta. Alla 12-aastastele, kuid vanematele kui 6-aastastele lastele, pakutakse sama menüüd mis täiskasvanutele soodushinnaga 49€ lapse kohta. Usume, et lapsed peaksid kogema sedasama suurepärast menüüd, mis täiskasvanud.

 

Majutus

Võta julgesti ühendust meie Guest Relations Manageriga, kui sooviksid peale õhtusööki ka meie juurde ööbima jääda.

 

Kuidas broneerida

Olete väga oodatud veetma pühi Pädaste Mõisas! Saada kiri aadressil info@padaste.ee ja anna teada sobiv kuupäev ning külastajate arv ja informeerime teid saadavusest ühe tööpäeva jooksul. Teie broneeringu kinnitamiseks palume teha ettemaks. Hilisema tühistamise või muudatuste korral ei kuulu ettemaks tagastamisele.