Pädaste Manor | Pädaste Manor, a small luxury retreat & SPA Paketi Detailid - Avasta Muhu -

Paketi Detailid – Avasta Muhu

Hinnastamine

 

  Kõrghooaeg Lisatasu ühekohalise toa puhul Madalhooaeg Lisatasu ühekohalise toa puhul
Deluxe kahekohaline tuba Härrastemajas 928 € 622 € 845 € 537 €
Junior sviit Tõllakuuris 989 € 684 € 892 € 585 €
Superior kahekohaline tuba Härrastemajas 1065 € 761 € 952 € 646 €

 

Hind on külalise kohta

 

Paketi detailid

 

 
Päev 1: Pealelõunal saabumine Pädaste Mõisa. Kui olete end sisse seadnud, pakume teile tervituseks klaasi vahuveini ja valik Pädaste Gourmet tooteid teie toas. Õhtul serveerime Teile Alexander restoranis neljakäigulise Table d`Hôte õhtusöögi.
Päev 2: Varajastel tõusjatel on võimalus teha jalutuskäik rannal, kus esimesed päikesekiired tungivad läbi varahommikuse udu. Peale hommikusööki ootab teid päev täis avastusi Muhu saarel! Võimalus külastada Koguva kaluriküla ja Muhu muuseumi, veidi eemal asub 13. sajandist pärit Muhu maalinn. Aastal 1227 oli see koht, kus viimased Euroopa paganad said lüüa, murti eestlaste vastupanu saksa ristirüütlite vastu ja ristiti paavst Honorius III käsul.
Giid näitab teile Muhu põhjarannikul asuvat Üügu panka ning lähedasi koopaid. Samuti saate näha 13. sajandist pärinevat Püha Katariina kirikut või metsasügavustesse peidetud endist nõukogudeaegset tuumarakettide baasi. Enne Pädastesse naasmist võite veel külastada lihtsat ja puutumatut eelajaloolist matmispaika, mis pärast selle avastamist 100 aastat tagasi on taas unustustehõlma vajunud ning nüüdseks teada vaid kohalikele.
Muhu saarel on palju teisigi huvipakkuvaid paiku ja koos giidiga saate teha oma valikud ning muuta marsruuti vastavalt soovile. Lõunasöögiks sõidutame teid tagasi Pädaste Mõisa. 
Päev 3: Soovi korral võite peale hommikusööki minna veel omapäi Muhu saart avastama.
Toa palume vabastada keskpäeval.
 

 

 

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800

 

Tagasi